Inspiracje

Żaluzje

Żaluzja stała pionowa z paneli S/84 mocowanych zatrzaskowo na szynach montażowych T/30 lub T/45 służy do budowy fasadowych elementów osłonowych lub dekoracyjnych. W zależności od zastosowanej trawerszyny panele nachylone są pod kątem odpowiednio 30 i 45 stopni. W układzie T/30 kolejny panel zachodzi za poprzedni dzięki temu w większym stopniu zakrywa przestrzeń znajdującą się za zabudową światła”.

++ zobacz galerię

Elewacje

Elewacje firmy Punto Pruszyński to systemy z paneli listwowych montowanych na szynach montażowych „trawerszynach”. Panele produkowane są z taśm aluminiowych i stalowych, natomiast żaluzje S/84 wyłącznie z aluminium. Fasady PUNTO dają możliwość kształtowania atrakcyjnego wyglądu budynków dzięki możliwości łączenia listew różnej szerokości, kolorów, układów (pionowy, poziomy, ukośny).

++ zobacz galerię


Sufity zewnętrzne

Firma PUNTO PRUSZYŃSKI posiada szeroką ofertę rozwiązań do zabudowy poziomych przegród w obiektach budowlanych, które mogą tworzyć sufity zewnętrzne. Dzięki bogatej gamie wyrobów istnieje możliwość aranżacji sufitu w pomieszczeniach o dowolnym przeznaczeniu a także zadaszeń, okapów, podcieni i wiat. Sufity podwieszane wykonane z metalu zapewniają wysoką trwałość rozwiązania w połączeniu z wysokimi walorami estetycznymi.

++ zobacz galerię

Sufity wewnętrzne

Firma PUNTO PRUSZYŃSKI posiada szeroką ofertę rozwiązań do zabudowy poziomych przegród w obiektach budowlanych, które mogą tworzyć zarówno sufity wewnętrzne. Dzięki bogatej gamie wyrobów istnieje możliwość aranżacji sufitu w pomieszczeniach o dowolnym przeznaczeniu a także zadaszeń, okapów, podcieni i wiat. Sufity podwieszane wykonane z metalu zapewniają wysoką trwałość rozwiązania w połączeniu z wysokimi walorami estetycznymi.

++ zobacz galerię

DO GÓRY