Nagrody i wyróżnienia


Orły Polskiego Budownictwa 2017

Z największa przyjemnością informujemy o kolejnej nagrodzie dla Punto Pruszyński. Rada programowa pod patronatem Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa przyznała nam pierwszą nagrodę w kategorii Producenci Materiałów Budowlanych

 


Gepardy Biznesu 2016

Zostaliśmy wyróżnieni w XI edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2016. Kapituła Konkursu doceniła dynamiczny rozwój i wzrost wartości Punto Pruszyński.

 

rekomendacja

Rekomendacja 2016

Informujemy, że firma Punto Pruszyński ponownie otrzymała REKOMENDACJĘ
na rok 2016 w ramach Narodowego Programu Promocji Polska
Przedsiębiorczość. Akt nadano na podstawie Uchwały Zarządu
Mazowieckiego Zrzeszenia Handlu Przemysłu i Usług dla firmy Punto jako
PARTNERA GODNEGO POLECENIA.

rekomendacja

Rekomendacja 2015

Miło nam poinformować, że firma Punto Pruszyński otrzymała REKOMENDACJĘ w ramach Narodowego Programu Promocji Polska Przedsiębiorczość. Akt nadano na podstawie Uchwały Zarządu Mazowieckiego Zrzeszenia Handlu Przemysłu i Usług dla firmy Punto jako PARTNERA GODNEGO POLECENIA.

lider

Lider Polskiego Budownictwa 2015

Z dumą informujemy, że firma Punto Pruszyński otrzymała prestiżową nagrodę Ogólnopolskiego Programu Umacniania Wiarygodności SYWETKI I MARKI POLSKIEJ GOSPODARKI. Organizatorami Programu są Mazowieckie Zrzeszenie Handlu, Przemysłu i Usług oraz Europa 2000 Consulting Sp. z o.o.

 

orly

Orły Polskiego Budownictwa

II nagroda w kategorii Producenci Materiałów Budowlanych przyznana decyzją kapituły pod patronatem Ministerstwa Transportu i Gospodarki Morskiej.

 

gazele

Gazele Biznesu

Wyróżnienie dla najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Autorem rankingu jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland.

 

 

 

przejrzysta_firma

Przejrzysta Firma

Wyróżnienie przyznawane jest firmom, które prowadzą jawną oraz uczciwą politykę finansową, a także regularnie i rzetelnie wywiązują się z obowiązku publikacji sprawozdań finansowych.

Pomysłodawcą certyfikatu jest firma Dun and Bradstreet Poland zajmująca się analizą wiarygodności przedsiębiorstw, we współpracy z Getin Bankiem, magazynem Forbes oraz firmą Bisonde Polska

 

 

 

 

zkp

Zakładowa Kontrola Produkcji ITB

System Zakładowej Kontroli Produkcji został zweryfikowany przez Instytut Techniki Budowlanej czego dowodem jest Certyfikat Zakładowej Kontroli Produkcji.

 

 

krd

Krajowy Rejestr Długów

Naszą rzetelność finansową można zweryfikować poprzez KRD – jedyne polskie biuro informacji gospodarczej.

 

 

rzetelnafirma

Rzetelna Firma

Od 2008-07-18 r. nieprzerwanie uczestniczymy w programie Rzetelna Firma i udostępniamy szereg informacji świadczących o naszej wiarygodności. Na życzenie naszych kontrahentów i klientów udostępniamy informacje rejestrowe, dane o osobach decyzyjnych w firmie oraz uzyskanych osiągnięciach.

 

 

 

 

DO GÓRY